Buizentang / pijptang 14 inch
- US model
- lengte tang = 350mm
- spanbereik = 60mm
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 1,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 1,30 kg |
Buizentang / pijptang 14 inch
- US model
- lengte tang = 350mm
- spanbereik = 60mm
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 1,3 kg |
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 1,30 kg |