Buizentang / pijptang 18 iinch
- US model
- lengte tang = 450mm
- spanbereik = 75mm
Productafmetingen:
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 2,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,20 kg |
Buizentang / pijptang 18 iinch
- US model
- lengte tang = 450mm
- spanbereik = 75mm
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 2,2 kg |
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,20 kg |