Hydraulische kabelkrimptang
Deze tang is voor het professioneel krimpen van koper en aluminium in maten van 4mm2 tot 70mm2.
- krimpbereik = 4-70mm2
- krimp kracht = 45Kn
- slag = 10mm
- krimpprofielen: 4, 6, 8, 10, 16, 25, 35, 50 en 70mm2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 175 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 3,60 kg |