Universele lagertrekker
drop forged met CR-V
- maat klauw = 19-25mm
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 155 mm |
| Weight | 0,30 kg |