Armature bearing puller
drop forged with CR-V
- jaw size = 19-35mm
Attention: this product can not be returned
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 155 mm |
| Weight | 0,30 kg |