Lagertrekker
- maat = 16-50mm
- inwendig
-
3 poot
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,85 kg |
Lagertrekker
- maat = 16-50mm
- inwendig
-
3 poot
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,85 kg |