Poelietrekker
- 2 klauwen
- verzinkt
- 200 x 150mm
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 3,20 kg |