Abzieher
- 2 jaws
- zinc plated
- 200 x 150mm
Attention: this product can not be returned
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 3,20 kg |
Abzieher
- 2 jaws
- zinc plated
- 200 x 150mm
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 3,20 kg |