Poelietrekker 2 poot
Geschikt voor krappe ruimtes
Met speciale klauw
CR-V
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2,77 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 2,85 kg |