Slagschaar / guillotine plaatschaar
Deze universele slagschaar is ideaal voor het snijden van metaalplaten en andere materialen.
De plaatschaar wordt geleverd inclusief voet en kan bevestigd worden aan de vloer.
- blad breedte = 1000mm
- max. knip bereik = 1,5mm
Productafmetingen:
| Length | 1.380 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 750 mm |
| Weight | 53,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.400 mm |
|---|---|
| Width | 415 mm |
| Height | 570 mm |
| Weight | 73,80 kg |