Hydraulische cilinder
Stevige onderlaag om de as te beschermen wanneer deze wordt overbelast.
Het oppervlak van de hoofdas is afgewerkt met een chromen plaat.
De plunjer trekt zich automatisch terug.
Oppervlak bekleding is bestand tegen corrosie.
- tonnage = 150 ton
- slag = 150mm
- werkzaam cilinder oppervlak = 201cm^2
- olie capaciteit = 3,015 L
- hoogte van product = 266mm
- uitgeschoven hoogte = 431mm
- buiten diameter = 207mm
- draagvlak diameter = 160mm
- plunjer diameter = 140mm
- draad van de olie input (ZG) = 3/8" - 20
- hoogte van de bovenste dop = 31mm
- bovenste dop is afneembaar
- max. druk = 700bar
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 290 mm |
| Productbreedte | 320 mm |
| Producthoogte | 265 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 390 mm |
| Verpakkingsbreedte | 330 mm |
| Verpakkingshoogte | 370 mm |
| Gewicht | 58,00 Kg |