Lange cilinder op lucht
Zowel met lucht als met de hand te bedienen.
capaciteit = 8 ton
slag = 475mm
luchtdruk = 7.5~8.5 bar
cilinder diameter = 39mm
olie capaciteit = 900ml
Productafmetingen:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 610 mm |
| Weight | 16,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 660 mm |
| Weight | 16,50 kg |