Lange hydraulische cilinder
- diameter cilinder = 28mm
- min hoogte = 660mm
- max hoogte = 1150mm
- slag = 495mm
Productafmetingen:
| Length | 665 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 9,846 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 670 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 11,00 kg |