Platte cilinder
Deze cilinder is handig te gebruiken in krappe ruimten.
Het oppervlak van de plunjer is afgewerkt met een chromen plaat.
De plunjer trekt zich automatisch terug.
tonnage = 50 Ton
slag = 16mm
werkzaam cilinder oppervlak = 56,7cm^2
olie capaciteit = 0.113 L
hoogte van product = 69mm
uitgeschoven hoogte = 85mm
buiten diameter = 138x115mm
draagvlak diameter = 95mm
plunjer diameter = 85mm
draad voor olie input = 3/8''-19
hoogte van de bovenste dop = 2mm
max. druk = 700bar
Productafmetingen:
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 8,00 kg |