Trekkatrol met haak
- schijf diameter = 6,5cm
- capiteit = 500/1000kg
niet om te hijsen!
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,80 kg |