Trekkatrol met haak
- capiteit = 300/600kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 175 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,00 kg |
Trekkatrol met haak
- capiteit = 300/600kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 175 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren