Hydraulische machinekrik / machineheffer
Deze hydraulische machineheffer wordt gebruikt voor onderhoud en reparatie van zware machines.
- capaciteit = 10 ton
- hefbereik teen = 30-260mm
- hefbereik kop = 420-650mm
- max. handkracht = 40kg
- 360 graden draaibaar
Productafmetingen:
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 650 mm |
| Weight | 35,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 500 mm |
| Weight | 37,50 kg |