Deze Mammuth transmissiekrik is ontworpen voor het snel en veilig monteren en demonteren van versnellingsbakken.
- Gecontroleerde zaksnelheid: Zorgt voor een veilige en gecontroleerde daling.
- Voetpedaal: Houdt beiden handen vrij tijdens het heffen.
-
Nylon wielen: Bestand tegen olie, vet, zuren en andere chemicaliën.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Hefcapaciteit | 500 kg |
| Min. hoogte | 1120 mm |
| Max. hoogte | 1940 mm |
| Afstand tussen haken | 280 mm |
| Haakhoogte | 50 mm |
| Materiaal wielen | Nylon |
| Diameter wielen | ø77 mm |
| Oliecapaciteit | 1,05 L |
| Type olie | OHCH15V |
Productafmetingen:
| Length | 606 mm |
|---|---|
| Width | 606 mm |
| Height | 1.120 mm |
| Weight | 28,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.090 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 30,50 kg |