D-sluiting RVS 14mm
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 88 mm |
| Productbreedte | 73 mm |
| Producthoogte | 27 mm |
| Productgewicht | 0,32 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 88 mm |
| Verpakkingsbreedte | 73 mm |
| Verpakkingshoogte | 27 mm |
| Gewicht | 0,32 Kg |