Karabijnhaak
- maat = 8x80mm
- werklast = 400lbs / 181kg
- RVS
Niet geschikt om mee te hijssen / klimmen.
Productafmetingen:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,063 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 9 mm |
| Weight | 0,06 kg |