Poelietrekker hydraulisch
Inclusief overdrukventiel
Oppervlak verchroomd
- capaciteit = 30 ton
- trekdiameter = 400mm max.
- treklengte = 250mm max.
- slagdiameter = 50mm
Let op:
dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 470 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 525 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 165 mm |
| Weight | 28,00 kg |