Plastic zak
Geschikt voor de stofafzuiging SA300.
Productafmetingen:
| Length | 785 mm |
|---|---|
| Width | 1.000 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,17 kg |
Plastic zak
Geschikt voor de stofafzuiging SA300.
| Length | 785 mm |
|---|---|
| Width | 1.000 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,17 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren