Hydraulisch buig apparaat
Buig apparaat voor het buigen van koper en aluminium platen.
buigkracht = 20 ton
max. dikte blad = 12mm
breedte blad = 200mm
hoogte = 370mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 31,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 435 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 335 mm |
| Weight | 31,50 kg |