Universele metaalbuiger
- plat staal = 30 x 10mm
- rond staal = 10mm
- vierkant staal = 10mm
Productafmetingen:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 27,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 29,00 kg |