Ringroller
Ideaal om ringen en afdichtingsringen uit rond of plat materiaal te vormen.
- diameter van de rollen = 32mm
- rond staal capaciteit = 6,5mm
- plaatstaal capaciteit = 25 x 5mm
- lengte hendel = 320mm
Productafmetingen:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 5,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 36 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 5,80 kg |