Voor en felsmachine
Deze Cowley felsmachine is geschikt voor het geven van diverse vormen en extra sterkte aan plaatstaal.
Wordt geleverd inclusief 12 profielrollen.
capaciteit = 1,2mm / 18Ga
uitlading = 457mm / 18''
Optionele steun ook bij ons verkrijgbaar!
Productafmetingen:
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 1.055 mm |
| Weight | 24,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 730 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 25,20 kg |