CEE stekker
nominale stroom = 63A
nominale spanning = 400V
type = 3P + N + aarde
kabel diameter = 17,5 tot 34mm
beschermingsgraad = IP67
conform IEC309-2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,70 kg |