Bevestigingsbalk lier
- 2250kg / 5000lbs
Productafmetingen:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 7,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 615 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 8,00 kg |
Bevestigingsbalk lier
- 2250kg / 5000lbs
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 7,5 kg |
| Length | 615 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 8,00 kg |