Mount plate for winch
- 2250kg / 5000lbs
Product Dimensions
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 7.5 kg |
Package Dimensions
| Length | 615 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 8.00 kg |
Mount plate for winch
- 2250kg / 5000lbs
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 7.5 kg |
| Length | 615 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 8.00 kg |