Deze vervangende Lithium ION-batterij kan snel worden opgeladen en gaat lang mee, zodat de ventilatie van je automatische lashelm met afzuiging SideClearPlus EWH5F langdurig van stroom blijft en je productiviteit en efficiëntie toenemen.
Specificaties
| Capaciteit | 3.2 Ah |
| Batterij technologie | Lithium-ion |
| Type accu | Oplaadbaar |
| Laad cyclus | ≥500 |
| Batterijduur | 10u (170+lpm); 9u (190+lpm); 8u (210+lpm) |
| Laadtijd | 1 uur |
| Bewaar temperatuur | -10°C to 55°C |
| Relatieve vochtigheid | < 85% |
| Luchtverplaatsing | 170L/min. |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 200 mm |
| Productbreedte | 65 mm |
| Producthoogte | 30 mm |
| Productgewicht | 0,33 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 215 mm |
| Verpakkingsbreedte | 85 mm |
| Verpakkingshoogte | 50 mm |
| Gewicht | 0,39 Kg |