Lasmagneet 22,5kg 4''
Productafmetingen:
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 102 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,72 kg |
Lasmagneet 22,5kg 4''
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 102 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,72 kg |