Lasdraaitafel
Deze Cowley lasmanipulator wordt gebruikt voor het plaatsen van een werkstuk in de gewenste laspositie. Hierdoor kan er optimaal gelast worden en wordt er een uitstekende lasverbinding gerealiseerd.
Specificaties:
spanning = 230V
frequentie = 50/60 Hz
vermogen = 60W
rotatiesnelheid = 0.5-6.0 rpm
diameter tafel = 300mm
horizontale laadcapaciteit = 50kg
verticale laadcapaciteit = 25kg
max. ampere = 250A
lengte kabel van het voetpedaal = 1,8m
Productafmetingen:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 410 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 36,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 490 mm |
| Height | 470 mm |
| Weight | 38,00 kg |