Sealset / sealkit
Geschikt voor het reviseren van één hydraulische cilinder van de palletwagen PT25L115.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |