Spanband
- capaciteit = 5 ton
- lengte = 15m
- breedte van de band = 5cm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 3,05 kg |
Spanband
- capaciteit = 5 ton
- lengte = 15m
- breedte van de band = 5cm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 3,05 kg |