[MLE75HAS] Verlengstuk voor motorheftafel ML75HAS
Motorfiets uitrusting / Motorliften Merk: Mammuth Mammuth
Productcode: MLE75HAS
EAN: 8720028077090
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Verpakking
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
Verlengstuk / voorpaneel
Dit verlengstuk zorgt voor een langere motorlift en is geschikt voor de ML75HAS.
In combinatie met de verbredingsset, is deze lift ook geschikt voor trikes.
  • lengte plaat = 720mm
  • breedte plaat = 610mm
  • totale verlenging motorlift = 425mm
Productafmetingen:
Length 610 mm
Width 720 mm
Height 75 mm
Weight 15,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 650 mm
Width 760 mm
Height 85 mm