Lasmouwen
Lederen mouw voor bescherming van de onderarm tijdens het lassen. Comfortabele pasvorm dankzij het elastiek in de manchet en bovenkant.
Voorzien van rugband met sluiting.
- lengte = 60cm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,50 kg |