Herprofileer apparaat Truckstar plus
Geschikt voor het herprofileren van banden en het eenvoudig verwijderen van innerliner en reparatiepleisters
inclusief een GRATIS doos met 20st R3 opsnijmessen en een mes-spanner
- vermogen = 500W
- Geïntegreerde toetsen aan de voorzijde en krachtige 500w transformator, om nog soepeler te kunnen uitsnijden
- tot 1% nauwkeurige hitteregeling
- besparend op energie door stand-by stand wanneer niet in gebruik
- handvat is ergonomisch en comfortabel
- iedere maat mes is eenvoudig te bevestigen op de snijkop, de klemmen zijn voorzien van veren
- de kap beschermt tegen stof en zand
- voor extra veiligheid zijn de stroomkabels 1,5V
Productafmetingen:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 4,46 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 205 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 5,94 kg |