Polijstmachine / poetsmachine
Ideaal voor het polijsten van metalen werkstukken om deze te doen glanzen. Gebruik de machine niet voor het polijsten/schuren van materialen die gevaarlijk zijn voor de gezondheid of die stof veroorzaken, zoals bijvoorbeeld hout, steen etc.
Specificaties:
voltage = 230V / 50Hz / 1-fase
motor = 1,1kW
snelheid polijstwiel = 2850rpm
diameter schijven = 250mm
totale dikte schijven = 25mm
Productafmetingen:
| Length | 625 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 19,721 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 450 mm |
| Weight | 21,73 kg |