Ontvetterbak
capaciteit = 90L
afmetingen tank = 715 x 480 x 260mm
minimale hoeveelheid vloeistof = 40L
Inclusief:
pomp
flexibele slang
spoelrek en spoelrooster
onderdelen bak
Productafmetingen:
| Length | 780 mm |
|---|---|
| Width | 540 mm |
| Height | 875 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 790 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 28,00 kg |