Rollenbaan / rollerbaan
Deze Cowley rollenbaan is in de hoogte verstelbaar en zeer geschikt voor de aanvoer van zware werkstukken. Te gebruiken voor zowel bandzaag als cirkelzaagmachines. Bevat 4 massieve en robuuste stalen rollen.
Technische specificaties:
capaciteit = 400kg
diameter rollen = 60mm
lengte rollen = 360mm
min./max. werkhoogte = 580 / 1030mm
lengte rollenbaan = 1030mm
Productafmetingen:
| Length | 1.030 mm |
|---|---|
| Width | 475 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 26,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.050 mm |
|---|---|
| Width | 480 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 28,00 kg |