Premium kop gemaakt van zeer bestendig en licht flexibel polyamide plastic (nylon).
Efficiënt voor kantelen en zwaai-arm bandenwisselaars.
Ontworpen voor het werken met RUNFLAT en SSR banden.
Vanwege zijn lichte elasticiteit en lagere flap past het zich aan de velgrand aan, corrigeert mogelijke openingen.
Specificaties
| Gatafstand (min. en max.) | 70 - 80 mm |
| Materiaal | Polyamide kunststof (nylon) |
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,166 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,20 kg |