Deze Utilnova vervangende plastic montagekop is geschikt voor motorfiets banden en wordt geleverd zonder adapterplaat.
afstand variabele gaten = 70 - 80mm
voorkomt krassen op aluminium velgen
geschikt voor kleinere banden van motorfietsen, quads en aanhangwagens
materiaal = nylon
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,20 kg |