Ideaal voor gebruik bij het verwisselen van banden met behulp van een bandenlichter.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Ideaal voor gebruik bij het verwisselen van banden met behulp van een bandenlichter.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren