Kogellagerpers
Deze Cowley manuele tandheugelpers is geschikt voor het in- en uitpersen van lagers en bussen en voor het buigen, ponsen en vormen van werkstukken. De grondplaat is in 4 verschillende posities te gebruiken.
capaciteit = 2 ton
max. hoogte werkstuk = 180mm
uitlading = 123mm
afmetingen vierkante ram = 32 x 32mm
maat voet = 432 x 260mm
Productafmetingen:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 430 mm |
| Weight | 32,05 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 480 mm |
| Weight | 35,00 kg |