Geschikt voor de straalcabines SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A, SB42AB, SB99A en SB120A.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Geschikt voor de straalcabines SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A, SB42AB, SB99A en SB120A.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren