Dit raamvenster is geschikt voor de zandstraalkasten SB11A, SB19A, SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A en SB42AB.
Let op: Betreft enkel het venster en niet het raam!
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 650 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,20 kg |