Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
- binnenmaten kast = 690 x 460 x 420mm
- binnenmaten lage zijde = 460 x 200mm
- binnenmaten hoge zijde = 460 x 420mm
- draagvermogen = 20kg
- spanning = 230V
- max. werk druk = 8 bar
- luchtverbruik = 200L/min
- diameter van nozzles = 4, 5, 6, 7mm
inclusief:
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB220LG incl 4 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Specificaties
| Capaciteit | 110 L |
| Oppervlakte werkblad | 690 x 460 x 420 mm |
| Laadvermogen max. | 20 kg |
| Voltage | 230V |
| Drukgebied | 4 - 8 Bar |
| Luchtverbruik | 200 L/min |
| Mondstuk diameter | 4 - 7 mm |
Productafmetingen:
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 690 mm |
| Weight | 26,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 485 mm |
| Height | 720 mm |
| Weight | 28,00 kg |