Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
Inclusief:
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB220LG incl 4 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Specificaties
| Capaciteit | 190 L |
| Oppervlakte werkblad | 755 x 500 x 290/440 mm |
| Laadvermogen max. | 25 kg |
| Voltage | 230V |
| Drukgebied | 5.5 - 8 Bar |
| Luchtverbruik | 190 L/min |
| Mondstuk diameter | 4 - 7 mm |
Productafmetingen:
| Length | 850 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 700 mm |
| Weight | 27,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 545 mm |
| Height | 720 mm |
| Weight | 31,00 kg |