Zandstraal handschoenen kort
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 0,46 kg |
Zandstraal handschoenen kort
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 0,46 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren