Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
inclusief:
- voetpedaal
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB220LG incl 6 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- drukregelaar
- afzuiging
- 2 zijdeuren
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Specificaties
| Capaciteit | 350 L |
| Oppervlakte werkblad | 945 x 605 x 605 mm |
| Laadvermogen max. | 60 kg |
| Voltage | 230V |
| Drukgebied | 4 - 8 Bar |
| Luchtverbruik | 160 - 700 L/min |
| Mondstuk diameter | 5 - 7 mm |
| Geluidsniveau | 90 dB |
Productafmetingen:
| Length | 1.080 mm |
|---|---|
| Width | 890 mm |
| Height | 1.650 mm |
| Weight | 109,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.280 mm |
|---|---|
| Width | 990 mm |
| Height | 760 mm |
| Weight | 125,00 kg |